Česky English
O Golfcentru | Kontaktní informace

Změna zákazu

Zákaz hraní holemi se kterými je hráč schopen udělit míčku rychlost větší než 140 MPH, platí pouze na simulátoru č.5. Na ostatních simulátorech mohou i výše uvedení hráči hrát libovolnými holemi. Dovoluji si však upozornit, že dlouhodobým zatěžováním plátna v jednom místě +- dojde v tomto místě a okolí k povolení plátna a odraz míčků se stane nestandardním a snadno zahrajete podivně křivou ránu. S tím ovšem nejde nic dělat. Hezkou hru!
Přidal Jiří Steiner dne 23.11.2017

Všem paličům !!!!!!!!!!!!

S okamžitou platností je zakázáno hrát na simulátorech holemi, kterými jste schopni udělit míčku větší rychlost než 140 MpH.
Přidal Jiří Steiner dne 21.11.2017

Severočeská regionální senior tour 2017

Posledním turnajem v Benátkách nad Jizerou skončila oficielní část Severočeské regionální senior tour 2017. Celkem se této tour, hrané na dvanácti hřištích, zúčastnilo 145 mužů a 36 žen. V kategorii muži brutto obsadili prní tři místa: 1.Slepička Pavel, 2.Novák Jiří, 3.Salaba Petr. V kategorii muži netto bylo konečné pořadí: 1.Slepička Pavel, 2.Fibinger Karel, 3.Novák Jiří. V kategorii ženy brutto: 1.Klikarová Lenka, 2.Pavlasová Jitka, 3.Kleinová Nataša. V kategotii ženy netto si ženy na druhém a třetím místě vyměnily pořadí. V kategorii HCP 26,5 - 54 zvítězil Čepelík Bohuslav. Protože na pondělí 16.10. je předpovídáno hezké počasí, budeme hrát ještě mimořádný turnaj v Liberci Machníně, tentokrát jednotlivci a klubová družstva o ceny. Viz www.cgf.cz
Přidal Jiří Steiner dne 10.10.2017