Česky English
O Golfcentru | Kontaktní informace

Severočeská regionální senior tour 2017

Posledním turnajem v Benátkách nad Jizerou skončila oficielní část Severočeské regionální senior tour 2017. Celkem se této tour, hrané na dvanácti hřištích, zúčastnilo 145 mužů a 36 žen. V kategorii muži brutto obsadili prní tři místa: 1.Slepička Pavel, 2.Novák Jiří, 3.Salaba Petr. V kategorii muži netto bylo konečné pořadí: 1.Slepička Pavel, 2.Fibinger Karel, 3.Novák Jiří. V kategorii ženy brutto: 1.Klikarová Lenka, 2.Pavlasová Jitka, 3.Kleinová Nataša. V kategotii ženy netto si ženy na druhém a třetím místě vyměnily pořadí. V kategorii HCP 26,5 - 54 zvítězil Čepelík Bohuslav. Protože na pondělí 16.10. je předpovídáno hezké počasí, budeme hrát ještě mimořádný turnaj v Liberci Machníně, tentokrát jednotlivci a klubová družstva o ceny. Viz www.cgf.cz
Přidal Jiří Steiner dne 10.10.2017

Zimní golfová sezona zahájena

Dnešním dnem zahájilo Golfcentrum zimní golfovou sezonu. Na všech simulátorech jsou nová plátna. Na všech odpalištích v simulátorech jsou černé tečky, které značí místo, kde jsou vyvrtány otvory pro zasazení umělohmotných, zdůrazňuji UMĚLOHMOTNÝCH, týček. Ceny ročního i denního členství se nezměnily.
Přidal Jiří Steiner dne 07.10.2017

Zimní golfová sezona

V současné době probíhá kompletní výměna pláten na simulátorech a celková příprava Golfcentra na zimní sezonu, která bude zahájena v průběhu příštího týdne.
Přidal Jiří Steiner dne 05.10.2017